Yahoo Bing reklamos kaina

Yahoo arba Bing reklama

Yahoo arba Bing reklama tai dar vienas stiprus konkurentas Google, tačiau Bing labiau orientuojasi į savo vartotojus. Taip pat verta pastebėti, kad Microsoft vardas ir kompanijos ženklas turi daugiau įtakos JAV interneto vartotojams.

yahoo bing reklama

Kodėl verta rinktis Yahoo ir Bing reklamą?

Yahoo Bing paieškos sistemos naudojimas labiausiai paplitęs Amerikoje. Tačiau paskutiniu metu viskas pradėjo labai stipriai keistis. "The Wall Street Journal" nusprendė atsisakyti bendradarbiavimo su paieškos milžine Google ir nusprendė, kaip pagrindinį paieškos partnerį pasirinkti Yahoo Bing paiešką. Mozilla Firefox - interneto naršyklė, kuria naudojasi apie 14% viso pasaulio žmonių, taip pat nusprendė bendradarbiauti su Yahoo Bing ir kaip pagrindinę paieškos naršyklę visiems vartotojams įdiegti Yahoo Bing pagrindinį paieškos puslapį.

30% pigesnė reklama

Galite sutaupyti pinigų, nes Yahoo Bing reklamos tinklas nėra toks populiarus kaip Google. Reklamą Yahoo Bing tinkle galima nupirkti apie 30%  pigiau lyginant su Google skaitmenine reklama.

Daugiau pardavimų

Žinoma, tai priklauso ir nuo to, kiek bendrai verslui reklama internete padeda parduoti. Tačiau daugeliui įmonių, pardavimų procentas nuo apsilankančių vartotojų, buvo apie 15% didesnis nei naudojant Google adwords reklamą.

Reikia pagalbos su Yahoo ar Bing reklama?

Jei turite klausimų ar reikia pagalbos „Yahoo“ ar „Bing“ reklamos tinkle, susisiekite su mumis.