Yandex reklamos kaina

Yandex reklama

Yandex paieškos sistema yra populiariausia Rusijoje ir kitose rusakalbėse šalyse.  Ši paieškos sistema užima daugiau nei 60 proc. rusiškai kalbančių žmonių.

yandex reklamos populiarumas
Popluliariausių paieškos sistemų pasiskirstymas

Lietuvos verslas Yandex paieškos sistemos beveik neišnaudoja, todėl didelę dalį rusiškai kalbančių potencialų klientų praranda. Popluliariausių paieškos sistemų pasiskirstymo grafike puikiai matyti, kad Yandex stipriai lenkia artimiausią savo konkurentą, Google paieškos sistemą, kuri Rusijoje užima tik apie 30% rinkos dalies. Yandex paieškos sistema labiausiai dominuoja Rusijoje, tačiau ji taip pat yra paplitusi Baltarusijoje, Kazachstane ir Ukrainoje.

Pagal nutylėjimą Yandex reklama yra rodoma visoje Rusijoje. Tačiau Yandex reklamą yra galimybė rodyti ir kituose Yandex grupės portaluose, tokiuose kaip Yandex Market, Yandex Maps, Yandex Blogs ar ‘Yandex search sites’.

"Yandex search sites" tai visos, dažniausiai rytų Europoje veikiančios ir su Yandex bendradarbiaujančios svetainės (pvz.:  livejournal.ru, Bing, mail.ru ir t.t), kuriose yra rodomi Yandex reklaminiai tekstiniai bei vaizdiniai skelbimai. 

Reikia pagalbos su Yandex reklama?

Jei turite klausimų ar reikia pagalbos „Yandex“ reklamos tinkle, susisiekite su mumis.